Biz Kimiz

CCONCEPTT HEALTH

CCONCEPTT MÜHENDİSLİK, sağlıklı yaşamın vazgeçilmez unsuru olan hijyeni sağlamak amacıyla sektöre endüstriyel ürünler ve teknik hizmetler sunmak amacıyla 2012 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Uzman Ar-Ge ekibimiz ile CCONCEPTT HEALTH tescilli ürünleri ile sektörde kendini kanıtlamış, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek ihtiyaçlarınıza profesyonel hijyen çözümleri sunmaktadır.

Üretim sürecinde ekolojik dengeyi ve insan sağlığını korumak için biyolojik olarak parçalanabilen organik hammaddelerden oluşan yüksek performanslı ve çevre dostu ürünler sunuyoruz.

Ürünlerimizde çalıştığımız firmalar sayesinde ISO 9001 / 14001 / OHSAS 18001 kalite yönetimi, CE Kalite standartları, GİMDES Helal Belgesi, Gümrük Ticaret Bakanlığı Tebligat Belgesi gibi birçok belge ve standarda sahibiz.

Zengin ürün yelpazemiz ile uzman satış personelimiz aktif bayiliklerimizle iç piyasada faaliyet gösterirken; dış pazarlarda Avrupa ülkeleri, Ortadoğu, Körfez ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Rusya, Uzak Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihracat yapmaktayız.

Dozaj seyreltme üniteleri ile çalışanların kimyasal maddelerle teması minimum seviyede tutularak, daha az su, daha az elektrik, daha az işçilik ve daha çevre dostu üretim teknikleri ile; en kaliteli, en hesaplı ve yüksek standartlı hijyen çözümlerini sunuyoruz.

Firmamız hijyenin sürekliliğini sağlamak için müşteriye özel hijyen eğitim planları, ürün geliştirme, danışmanlık ve satış sonrası teknik destek sağlamayı taahhüt eder.Bu nedenle müşterilerine hem pratik hem de teorik eğitim programlarını ücretsiz olarak sunmaktadır.

Hijyenik ve sağlıklı ortamlar dileriz.

Banu SÖNMEZ