TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

TESLİMAT ŞEKİLLERİ VE ÜCRETLERİ

Siparişler, iş günlerinde kargoya verilmektedir (Pazartesi’den Cuma gününe, resmi tatiller hariç). Siparişleriniz size 3-5 iş günü içerisinde ulaştırılacaktır. Bu süre içerisinde göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Kargo ücreti 10,00 Türk Lirası’dır.

Merkezi olmayan bölgelere yapılan teslimatlarda teslimat süresi 5-7 iş günü arası değişiklik gösterebilir.

Türkiye dışına gerçekleştirilecek siparişler kabul edilmemektedir.

SİPARİŞ DURUMU

Siparişleriniz Pazartesi-Cuma günleri arasında, siparişlerin verilme sırasına göre işleme alınmaktadır.

Siparişinizin teslimat durumuyla ilgili bilgi almak istiyorsanız, lütfen size e-posta ile gönderilen kargo takip numarasını kullanınız. Siparişinizle ilgili her türlü sorunuz için +90(533) 938 27 68 numaralı telefonu arayarak veya info@cconceptt.com.tr adresimize e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

SİPARİŞİNİZ İLE İLGİLİ BİZE ULAŞIN

Siparişinizdeki ürünler eksik teslim edildiyse, teslim edilen siparişinizde hasarlı ürün varsa veya benzeri bir durum ile karşı karşıyaysanız, lütfen +90 (533) 938 27 68 numaralı telefonu arayarak veya sales@cconceptt.com.tr adresine e-posta göndererek Müşteri Temsilcimize ulaşınız. Size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı yanınızda bulundurunuz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için her zaman en iyi hizmeti vermeye özen göstermekteyiz.

İADE VE DEĞİŞİM

https://www.cconceptt.com.tr’den verilen siparişler çok hızlı bir şekilde işleme alınıp, kargoya verildiğinden dolayı maalesef çoğu zaman verilen siparişte değişiklik veya iptal yapılamamaktadır. Bu durum sebebiyle yaşayabileceğiniz her türlü olumsuzluktan dolayı özür dileriz.

Satın almış olduğunuz ürünün sizi memnun etmemesi durumunda, ürünü satın almış olduğunuz satış kanalı aracılığıyla 28 (yirmi sekiz) gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade bedelinin tarafınıza iletileceğine %100 garanti veriyoruz.

Satın aldığınız ürün / ürünleri teslim aldığınız tarihten 28 (yirmi sekiz) gün içinde hiçbir gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri iade etmek istemeniz halinde hiçbir gerekçe göstermeksizin satın aldığınız ürün / ürünleri teslim aldığınız tarihten 28 (yirmi sekiz) gün içinde iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri iade etmek istemeniz halinde irsaliyenizin arka kısmında bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ilgili ürünü faturanın bir kopyası ile birlikte aşağıdaki iade adresine göndermenizi rica ediyoruz.

Tüketiciler aldıkları kargo firmasından bağımsız olarak iadelerini Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile gönderebilirler.

Siparişin ilk çıkışının hangi taşıyıcı ile yapıldığının bir önemi bulunmamaktadır. Aras kargo ile iadelerin yapılması durumunda 1314338011109 kodu ile marka bilgisi şubeye belirtilerek iade işlemi gerçekleştirilebilir. Yurtiçi Kargo ile iadelerin yapılması durumunda 340394319 kodu ile marka bilgisi şubeye iletilerek iade işlemi gerçekleştirilebilir.

Şenlikköy Mahallesi İmbat Sokak Kalyon Villa No:3 Daire:1 Florya-Bakırköy/İSTANBUL

İade süreci ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen +90 (533) 938 27 68 numaralı telefonu arayarak bize ulaşın. Online mağazadan satın alınan ürünlerin iadeleri sadece yukarıda belirtilen adresimize gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerin iadesi ile ilgili daha detaylı bilgiye ihtiyacınız olması durumunda, lütfen bize +90 (533) 938 27 68 numaralı telefonu arayarak ulaşınız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

ULUSLARARASI TESLİMAT

Sitemizden verilen siparişler için şu anda Türkiye dışına hizmet veremediğimizi üzülerek belirtmek isteriz. +90 (533) 938 27 68 numaralı telefonu arayarak sizi sipariş hattımızı kullanmaya davet ediyoruz.

CCONCEPTT HEALTH MEMNUNİYET GARANTİSİ

Cconceptt Health olarak vermiş olduğumuz hizmetin, sağladığımız ürünlerin ve müşterilerimizin her zaman arkasında duruyoruz. İşte bu yüzden vermiş olduğunuz her siparişten %100 memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı, satın almış olduğunuz üründen memnun kalmazsanız, ürünlerimizi satın almış olduğunuz satış kanalı aracılığıyla iade edebilirsiniz. İade bedelinin tarafınıza iletileceğine %100 garanti veriyoruz.